לאפות במקום ללכת מכות: טיפול במטבח- Ynet

אם הילד שלכם סובל מחרדות, דימוי עצמי נמוך ואפילו הפרעת קשב, רגע לפני הפניה לטיפול נסו להכנס יחד למטבח. לעיתים מריחת קרם על עוגה או המצאה של מנה חדשה ומיוחדת יעשו פלאים ספר הדרכה חדש של המטפלת הרגשית מור דניאל, יעזור לכם להכנס עם הילדים למטבח, ולצאת מחוזקים.  

תרפיה בבישול - מור דניאל

תוכנית: ביקור בית

מור דניאל מסבירה על תרפיה בבישול, תחום שפיתחה


מור דניאל טיפול בבישול 

תוכנית: מנחם הורביץמור דניאל טיפול בבישול 

תוכנית: איזה יופי עם נעמה קסרימור דניאל - לטפל בנפש דרך בישול 

תוכנית: אורלי וגיאהתפתחות הילד

  מאת: מור דניאל

ספר זה הינו מרכזי ומשמעותי לצורכי לימודים ועבודה עם ילדים בגל הרך ומהווה חוט מקשר בסדרת הספרים והחוברות בתחום החינוך לגיל הרך מלידה עד גיל שלוש.
הספר מיועדת ללומדים במסגרות ההכשרה השונות, המכשירים עצמם לעבודה עם ילדים בילדות המוקדמת, למחנכות-מטפלות העובדות עם ילדים בגילים אלה, להורים ולכל המתעניין.


טיפול בבישול: התבשיל אומר הכל

"הגעתי לטיפול בבישול לאחר שחקרתי את התחום במסגרת עבודת תזה שכתבתי בלימודי התואר השני בייעוץ והתפתחות הגיל הרך", אומרת מור דניאל, מטפלת בבישול. "בעקבות ממצאי המחקר, למדתי טיפול באמנות ופיתחתי את השיטה שמתבססת על עקרונות הטיפול בהבעה ויצירה. מתוך התבוננות על תהליך העשייה, על התוצר הסופי ועל השיח עם המטופל, ניתן ללמוד רבות על מקומו ומצבו ולתרום ליצירת שינוי באיכות חייו".

--> לכת בה המלאה


טיפול בבישול: במקום לצאת מהכלים

במקום לשכב על ספת הפסיכולוג, יותר ויותר אנשים מעדיפים להפשיל שרוולים, ולבחוש בסירים במטבחו של המטפל. תכירו: טיפול בבישול: הדרך הכי טעימה לגעת במכאובי הנפש.

-->  לכת בה המלאה


"מזון לנשמה"

"למור דניאל, פסיכולוגית מנתניה, היה רעיון חדשני: לטפל בבני אדם דרך המטבח ..."


"הפסיכולוגיה שמאחורי הסירים"

"בזמן שהבישול הפך לתחביב הכי טרנדי שבא לידי ביטוי ברייטינג שיא במאסטר שף, לקחה מור דניאל את התחביב הזה כמה צעדים קדימה ופיתחה שיטת טיפול רגשית ייחודית דרך המטבח. כמה גאוני ככה פשוט והמטופלים? כבר מחכים לטיפול הבא ..."


"הבישול כאמצעי נוסף לטיפול באמנות"

"מטפלים מתחומים שונים משלבים בשנים האחרונות את הבישול בעבודתם הטיפולית עם ילדים, מבוגרים ואוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים..."בניית אתרים - טואול